Professional and timely transport services

Transport System in numbers

over 150 thousand

Total number
of transported containers

over 250 million

Total number
of kilometres travelled

over 5 million tons

Total weight of transported goods

Spedycja drogowa – Gdańsk

Wymagające zlecenia z zakresu transportu międzynarodowego to przede wszystkim umiejętne planowanie realizowanych tras. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego realizowana przez nas spedycja drogowa, to usługi gwarantujące klientom kompleksową obsługę przewozów rozmaitych ładunków, w tym także materiałów niebezpiecznych i ponadgabarytowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy. Usługi świadczymy m.in. dla firm z Gdańska i okolic.

Need a quote?

Write to us

Fill in the form

Are you a driver?

Join our team

Fill in the form

Carrier zone

Do you want to cooperate?
Write to us

Fill in the form

Na czym polegają usługi w zakresie spedycji drogowej?

Dostarczenie towarów drogą lądową realizowane jest najczęściej z wykorzystaniem ciągników siodłowych, przewożących ładunki również na trasach międzynarodowych. Każde z takich zleceń, ze względu na jego specyfikę, musi być bardzo dobrze zaplanowane. Nasza firma świadczy usługi spedycji drogowej, które obejmują kwestie związane z obsługą różnorodnych transportów, w tym międzynarodowych, a więc ich kompleksową organizacją oraz realizacją.

Nadzorujemy pracę przewoźników, dzięki czemu każde zlecenie wykonywane jest terminowo. Dodatkowo zajmujemy się też formalnościami m.in. w zakresie ubezpieczenia ładunków. Nawet przy ich uszkodzeniu czy utracie firma realizująca transport drogowy jest w stanie uniknąć wysokich kosztów z tym związanych, gdyż odszkodowanie będzie wypłacone z polisy. Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie polskich terminami, również kolejowych i rzecznych, jak i wielu miast Europy Zachodniej.

Jak realizowany jest transport międzynarodowy?

Importowanie towarów oraz ich eksport drogą lądową również przeprowadzany jest nierzadko za pomocą wspomnianych ciągników siodłowych czy aut dostawczych. Jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenia. Drogowy transport międzynarodowy z Gdańska lub innych miejscowości przygotowujemy kompleksowo, planując trasę w sposób przemyślany, dopasowując rozwiązania do charakterystyki danego przejazdu. Klientom zapewniamy możliwość śledzenia dostaw dzięki nadajnikom w wykorzystywanych pojazdach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie spedycji, profesjonalnych usług transportowych!

Container collection points

Where do we go?

News

Execution of a prestigious oversize goods transportation project

Transportation of Flatrack containers from Pleszew to Gdynia, holding a category V permission. The project provides for transporting containers with a width of 2.5 – 3.0 m.
Read more>

Modern Euro 6 vehicles in our fleet

Transport System undertakes conscious and coherent actions for the protection of the environment. We constantly extend and improve our fleet. It comprises vehicles meeting the Euro VI exhaust emission...
Read more>