Professionelle und termingerechte Transportdienste

Transport System in Zahlen

über 150 Tausend

Gesamtanzahl
von transportierten Containern

über 250 Millionen

Gesamtanzahl
von Kilometern gereist

über 5 Millionen Tonnen

Gesamtgewicht der transportierten Güter

Spedycja drogowa – Gdańsk

Wymagające zlecenia z zakresu transportu międzynarodowego to przede wszystkim umiejętne planowanie realizowanych tras. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego realizowana przez nas spedycja drogowa, to usługi gwarantujące klientom kompleksową obsługę przewozów rozmaitych ładunków, w tym także materiałów niebezpiecznych i ponadgabarytowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy. Usługi świadczymy m.in. dla firm z Gdańska i okolic.

Brauchen Sie ein Angebot?

Schreib uns

Füllen Sie das Formular aus

Bist du ein Fahrer?

Trete unserem Team bei

Füllen Sie das Formular aus

Trägerzone

Willst du kooperieren?
Schreib uns

Füllen Sie das Formular aus

Na czym polegają usługi w zakresie spedycji drogowej?

Dostarczenie towarów drogą lądową realizowane jest najczęściej z wykorzystaniem ciągników siodłowych, przewożących ładunki również na trasach międzynarodowych. Każde z takich zleceń, ze względu na jego specyfikę, musi być bardzo dobrze zaplanowane. Nasza firma świadczy usługi spedycji drogowej, które obejmują kwestie związane z obsługą różnorodnych transportów, w tym międzynarodowych, a więc ich kompleksową organizacją oraz realizacją.

Nadzorujemy pracę przewoźników, dzięki czemu każde zlecenie wykonywane jest terminowo. Dodatkowo zajmujemy się też formalnościami m.in. w zakresie ubezpieczenia ładunków. Nawet przy ich uszkodzeniu czy utracie firma realizująca transport drogowy jest w stanie uniknąć wysokich kosztów z tym związanych, gdyż odszkodowanie będzie wypłacone z polisy. Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie polskich terminami, również kolejowych i rzecznych, jak i wielu miast Europy Zachodniej.

Jak realizowany jest transport międzynarodowy?

Importowanie towarów oraz ich eksport drogą lądową również przeprowadzany jest nierzadko za pomocą wspomnianych ciągników siodłowych czy aut dostawczych. Jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenia. Drogowy transport międzynarodowy z Gdańska lub innych miejscowości przygotowujemy kompleksowo, planując trasę w sposób przemyślany, dopasowując rozwiązania do charakterystyki danego przejazdu. Klientom zapewniamy możliwość śledzenia dostaw dzięki nadajnikom w wykorzystywanych pojazdach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie spedycji, profesjonalnych usług transportowych!

Container-Aufnahmepunkte

Wohin gehen wir?

Nachrichten

Umsetzung eines prestigeträchtigen Projektes zur Beförderung überdimensionaler Güter

Transport von Flatrack-Container von Pleszewo nach Gdynia mit Genehmigung der Kategorie V Es werden Boxen mit Breiten von 2,5 bis 3,0 m transportiert.
Lesen Sie mehr>

Moderne Euro 6-Fahrzeuge in unserer Flotte

Transport-System ergreift bewusste und konsequente Maßnahmen für die Umwelt. Wir erweitern und verbessern ständig unsere Flotte. In unserer Flotte haben wir Fahrzeuge mit der Abgasnorm Euro VI, die sich...
Lesen Sie mehr>